En av to skjermer i CC Stadion kjøpesenter

LED-skjermer til kjøpesenteret CC Stadion på Hamar

Vi er stolte over å ha levert to LED-skjermer til kjøpesenteret CC Hamar, strategisk plassert ved inngangene fra parkeringshuset. Hver med en størrelse på 5m x 2,5m.

Skjermene presenterer aktuelle produkter, kampanjer og tilbud til de besøkende – og bidrar til en mer dynamisk og engasjerende handleopplevelse.

Skjermene er av typen Fabulux Inpad Plus P2.6, og er montert direkte på veggen uten behov for ekstra bærestruktur, noe som gir et rent og moderne uttrykk. En viktig fordel med denne løsningen er at all service og vedlikehold kan utføres fra forsiden, noe som forenkler drift og reduserer behovet for inngrep bak skjermen.

Installasjonen gir senteret stor fleksibilitet i innholdsformidlingen og et profesjonelt visuelt løft.